NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Adana Merkez Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili
Telefon

0 (537) 235 54 02

0 (537) 235 54 02

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hemen herkesin korkulu rüyası olan ev taşıma uygulamasına getirilen kolaylıklar ile bugün taşınma işleminin o kadar da zor bir durum olmadığını belirtmek isteriz.

Dileyen herkes oturduğu yerde çay veya kahvesini içerken eşyalarının cinsine göre ayrılması, muhafaza edilmesi, koli yapılması ve hatta sökülecek eşyaların dahi sökülerek korunaklı hale getirilmesi gibi tüm işlemler firmamız tarafından halledilmekte ve yeni adreste de yerleştirilmeye varana dek yine tarafımızdan çözüme ulaştırıldığını söyleyebiliriz.

Bugün Evden Eve Nakliyat hizmetinde halen ilkel yöntemlerle yani beden gücüne dayalı şekilde hizmet veren firmalar vardır. Ancak sizler tercihinizi profesyonel firmalardan yana kullanır iseniz, bu aşamada yüksek katta oturmanızın bir önemi olmaksızın eşyalarınız asansör sistemiyle kolayca bina dışına çıkartılmaktadır.
 

Tabi ki, eşyalarınızı kendiniz paketleyerek sadece nakliye hizmeti talep edebilirsiniz. Her iki şekilde de üstün kalitede hizmeti sizlere sunan Adana Merkez Nakliyat firmamız, uzman bir kadro, eşyanıza uygun nakliye aracı ve son sistem ekipmanlarla karar verilen nakliyat tarihinde adresinizde hazır vaziyette bulunacaktır.

Nakliyat hususunda en çok merak edilen konulardan biri hepimizin bildiği gibi hizmet bedelidir. Bu konuda takdir edersiniz ki, taşınacak daire sakininin istediği hizmet içeriğine göre bir bedel belirlenmektedir.

Yani bir kişi 1+1 dairede oturup, aynı semtte başka bir daireye geçmek isterken, bir başka kişi 3+1 dairede oturup, farklı bir ilçe ya da ile taşınmak istediğinde hizmet bedeli de bu doğrultuda değişkenlik gösterecektir.

Dolayısıyla kişiye bağlı hizmet bedelinin oluştuğunu söyleyerek, net bir rakamın ancak hizmet noktasında yapılan tespitle belirtileceğini dile getirebiliriz.
 

Bizlere ulaştığınızda öncelikle konumunuza tespit personeli gönderir ve sağlıklı bir hizmet için mevcut koşullarınızı analiz ederiz.

Ardından paketleme hizmetini isteyip, istemediğinizi netleştirir ve her detayda hemfikir olduğumuzda nakliyat tarihini kararlaştırırız. Taşınma işlemine başlamadan önce Adana Merkez Evden Eve Nakliyat tarafından eşyalarınız sigortalanır ve sözleşme kapsamında taşımacılık yapılır.

Böylesi olası her maddi kaybınız engellenir ve sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlanır. Sistemli, kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmeti almak istediğinizde, bizlere ulaşırsanız emin olunuz ki hiç pişmanlık yaşamazsınız. 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları