Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/diller/public_html/wp-content/themes/nakliyat/header.php on line 1
Alemdar Nakliyat | Evden Eve Nakliyat Yorumları
NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Alemdar Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


1985 yılında Uşak ilimizde faaliyete başlayan firmamız hızla büyümüş ve gelişmiştir evden eve nakliyat ve parsiyel taşımacılığından uzmanlaşmış firmamız hali hazırda 57 araçlık filosu ile Uşak şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odalı çalışan şirketimiz şuan hiç bir reklama ihtiyaç duymadan sadece referanslarımızın yaptığı reklamlarla araçlarımız ve personellerimiz işsiz kalmamaktadır bu özgüvenle işimize daha da sıkı sarılarak ve severek yapmaktayız.

Şehirler arası çalışan kapalı çelik kasalı araçlarımızda bol paketleme malzemesi ve profesyonel eleman çalıştırmaktayız eşyalarınızı ve mobilyalarınızı güzelce paketleyen personelimiz tekrar eşyanın ineceği ile gelerek eşyanızı yeni evinize yerleştirmektedirler ve mobilyalarınızın kurulumunu yapmaktadırlar.

Uşak şehir içinde ve diğer illerden gelen evden eve nakliyat firmalarına asansör kiralama ve hizmetlerimiz mevcuttur yüksek katlara çıkabilen asansörlerimizle eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden yeni evinize yerleştirebiliyoruz.

Taşımacılık hizmetlerimizin tamamında nakliyat emtia sigortası yapmaktayız ancak yapılan bu sigorta sadece araçlarımız kaza yaparsa devreye girmekte ancak yükleme boşaltma esnasında oluşabilecek hasarlarda sözleşmelerimizde yazan ( Nakliye yükleme boşalma esnasında eleman kaynaklı hasarları şirketimiz karşılamaktadır. )  maddeyi uygulamaktayız

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları