NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Aliağa Sedef Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İnsanların yaşam standartları değişirken normal olarak yaşam alanları da değişmektedir. Kişiler bir noktadan diğer bir noktaya geçiş yapabilmek için normal olarak nakliye hizmetine ihtiyaç duymaktadır. 

Ancak çevreden alınan duyumlar veya eski zamanlarda yaşanılan kötü bir taşımacılık geçmişi, tabi ki bireyle de bu süreci olumsuz kılmaktadır. Yalnız günümüzde amatör nakliye firmaları halen var olduğu gibi alanında uzmanlık kazanmış ve teknolojinin tüm yeniliklerini bünyesine katan profesyonel taşımacılık firmaları da vardır. 

Bunlardan biri olan Aliağa Sedef Nakliyat, bünyesindeki tüm personele nakliye konusunda gerekli eğitimi verdiği gibi eşyalara özel paketleme ekipmanlarıyla birlikte asansör sitemini de içiyor olması alanında bir ayrıcalık kazanmasını sağlamıştır. 

İzmir bölgesinin Aliağa ilçesinde hizmet sağlayan firma, şehir içi taşımacılık imkanı sunduğu gibi Türkiye’nin her bölgesine nakliyat yapma potansiyele sahip olması da dilediğiniz her an kusursuz hizmetiyle yanınızda yer alacağını göstermektedir. Şimdilerde eski zamanda olduğu gibi sadece bir telefon ile eşya yoğunluğunu görmeden bir araç kapınızda beklememektedir. Önce ekspertiz ekibi gelir eşyalarınız analiz edilir ve eşyanızın çokluğuna bağlı şekilde kapalı kasa özel dizayn edilmesi araç istediğiniz gün nakliyat için hazır vaziyette adresinize olur. 

Kırılacak eşyalarınız, beyaz eşyalarını, manevi değeri yüksek eşyalarınız ve kısacası bütün sahip olduğunuz eşyalar ayrı ayrı zarar gelmeyecek şekilde Sedef Nakliyat Aliağa personelleri tarafından paketlenerek muhafaza edilir ve düzenli olarak araca yerleştirilerek yeni adresinize teslim edilmek üzere yola çıkartılır. 

Eski adresinizde nasıl ki eşyalarınız sökülüp paketlenip araca yerleştirildiyse, yeni adresinizde de indirme ve taşıma işlemi yapıldıktan sonra kurulum ile yerleştirme işlemi yapılacaktır. Dolayısıyla Sedef Nakliyat olarak bizler sizlere anahtar teslim hizmet vermekteyiz. 

Eşyalarınızı araçtan boşaltıp yeni evinize gelişi güzel atmak yerine sizlere bir iş bırakmayacak şekilde kurulumunu yapmakta ve size yeni evinizin keyfini çıkartma lüksü tanımaktayız. Eşyalarınız sigorta kapsamında taşınacağı için vereceğimiz kaliteli yüksek güvenlikli hizmetten yana içinizi ferah tutabilirsiniz. 

Her çeşit olumsuzluğa karşı tarafınızı güvence altına alan firma, sorunsuz hizmet anlayışıyla %100 memnuniyetinizi hedef aldığı için bizlerle çalışmayı tercih ettiğinizde yüz güldüren bir süreç geçireceğinizden emin olabilirsiniz. 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları