NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Polat Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0 (312) 348 85 08

0 (312) 348 85 08

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Ülkemizin başkenti olan Ankara’da uzun yıllardan beri sizlere nakliyat alanında hizmet vermekteyiz. Nakliye sektöründe her ne kadar çeşitli firma aktif olarak hizmet verse de bizim iddiamız şu ki kimse bizim kadar kaliteli hizmet veremez. Alanında uzmanlaşmış ve yıllardı bu sektörün içinde olan çalışanlarımız sayesinde sizlere memnun kalacağınız hizmetler veriyoruz.

Profesyonel olduğumuzu iddia ettiğimiz bir konu da nakliyat firmamızın size sunduğu hizmetler arasında ;şehirlerarası nakliyat , şehiriçi nakliyat gibi kategoriler mevcut. Firmamızda çok çeşitli bir araç yelpazesi bulunuyor. Kamyon, tren, tır, uçak gibi araçları eşyalarınızı taşımak için kullanıyoruz. İleri teknoloji barındıran araçlarımız sayesinde eşyaları kırmadan, sağlam bir şekilde size teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken taşınacak eşyaları bize göstermek olacak. Sonrasında tüm paketleme, araca yükleme, taşıma ve eşyaları ilgili bölgeye indirme işleri tarafımızca tizilikle yapılacaktır.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan 60 çalışan ve size hizmet eden 15 araç mevcut. Güvenilir bir nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Polat Nakliyat 1976 kurulmuştur. Bu küçük firma zaman içinde kendini geliştirilmiş ve müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Sonrasında isegüven kazanan firmamız büyük işlere imza atmıştır. Şuanda da hala hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara genelinde firmamız adınından sıkça bahsettirmektedir. Firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Siz de takdir edersiniz ki mamnuniyet olmadan yapılan bir iş kimse için tam anlamı ile tamamlanmış sayılmaz. Bu yüzden Polat Nakliyat misyon olarak müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Şuana kadar da yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış ve müşterilerin problemleri ile bire bir olarak ilgilenmiştir. Herhangi bir terslikte bize bildirmeniz problemi çözmeniz için yeterlidir. Siz de güvenli nakliyat ı denemek istiyorsanız hemen bize ulaşın.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları