NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bartın Martı Evden Eve Nakliyat
Şehir Bartın
Yetkili
Telefon

0 (545) 531 64 27

0 (545) 531 64 27

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada fabrikanızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

1893 Yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir çok müşteriye hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

MARTI Taşımacılık çelik kasalı kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır…

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz”Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.
MARTI Taşımacılık eşyalarınızı birkaç gün önceden tespit edip , eşyanın yoğunluğuna göre araç temin eder. Gerekirse cam eşyalar , porselen , kristal takımlar , antika eşyalar gibi hassas mobilyaları bir gün önceden ambalajlayıp , itinalı ve titiz bir çalışma yapılmaktadır.

bartın evden eve nakliyat firmaları
evden eve bartın
evden eve nakliyat bartın
nakliyat bartın
evden eve nakliyat fiyatları bartın
nakliyat cılar bartın
evden eve taşımacılık bartın
ev taşıma bartın
evden eve nakliye bartın
evden eve nakliyat firmaları bartın
.

1 Adet Yorum Var, Bartın Martı Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bartın Martı Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdık. Kaliteli hizmet anlayışlarının sonuna kadar arkasındalar. Buradan herkese teşekkür ediyorum. Hiçbir eksik eşyam çıkmadı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Ayrıca yıllarını veren bu firma bütün firmaları soyutlayarak bu güne gelmiş bulunmaktadır.