NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Burdur Eser Evden Eve Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili
Telefon

0 (542) 456 38 42

0 (542) 456 38 42

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Evden eve nakliyat ta atama işleminden evvela taşınacak ev eşyaların görülmesi için şirketimiz sebebi ile bedava bir ekspertiz evinize gelir. evden eve evden eve taşımacılık olacak eşyanızı görür taşımayı yapıcak vasıtası belirler,ne kadar malzeme, ne tür materyal kullanılacağını belirler,sigorta işlemleri için lüzumlu bilgiler alınır,sonra evden eve taşımacılık ücreti belirlenir.
Anlaşıldığı takdirde

Evden eve taşımacılık sözleşmesi yapılır. atama günü evden eve atama kadromuz evinize gelir ve taşınacak olan ev eşyalarınız taşımacılık usulüne müsait olarak aka bir titizlikle paketlenir. Evdeki kırılacak eşyalar hususi atama kolilerimizle paketlenir, kaba eşyalarınız mobilyalarınız kağıtlı naylon patpatlarımızla paketlenip nakliyat a amade hale getirilir.

Evden eve taşımacılık kadromuz sebebi ile evden araca taşımacılık için yüklenir. Evden eve taşımacılık Araçlarımız Araçlarımız ev ve iş yeri eşyasının taşınması için hususi olarak dizayn edilmişlerdir. araç kasaları kapalı çelik kasadır. büyük Kamyonlarımızın hacmi 45 metreküptür.

Bu da 3 oda 1 salon eşyanın sorunsuz bir biçimde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri hususi ahşap ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler.

.

1 Adet Yorum Var, Burdur Eser Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Burdur Eser Evden Eve Nakliyat   11-11-2019

Memnun kaldığım bir nakliyat firması oldu. Personeller hızlı ve modern çözümler üreten insanlar. Emekleri göz ardı edilemez insanlar. Eşyalarımda da bir sıkıntı çıkmadı. Herkese teşekkür ederim. Benim yerime her türlü işi yaptılar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.