NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bursa Çalıkoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 (532) 130 82 69

0 (532) 130 82 69

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Firmamız 1998 yılında faaliyete girmiştir.
Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe kendini ıspatlamış olan firmamız başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin her tarafına hizmetini taşımaktadır. Değişen ihtiyaç ve koşullara uyum sağlayarak teknolojinin sunmuş olduğu bütün imkanlardan faydalanmış ve alanında uzmanlaşmayı başarmıştır.

Her şeyden önce ilkemiz sorumluluk duygusundan asla ödün vermemek ve güveninizi kalıcı bir şekilde kazanmak ve bunu korumaktır. Taşıma esnasında ,özel askılı dolaplarımızla, yorgan, yastık, yatak, halı ve her türlü önemli eşyalarınız için özel yapım jelatinler kullanılmaktadır ve tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız itinayla ambalajlanır.

Eşyalarınızın sizin için taşıdığı değerin önemini unutmayan firmamız uzman yöneticileri, deneyimli ekibi ve kusursuz hizmetiyle güveninizi her zaman taze tutmaya devam edecektir. Yurt içinde nereye taşınırsanız taşının Çalıkoğlu Nakliyatı seçerek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Müşteri odaklı çalıştığımızdan dolayı nakliyat konusunda müşterinin her türlü talep ve ihtiyaçları çalışma felsefemizi oluşturmaktadır çünkü her şeyden önce bizim için müşteri memnuniyeti vazgeçilmez bir önem taşımaktadır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları