NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bursa Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 (224) 257 06 02

0 (224) 257 06 02

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Bursa Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat
Herkese merhaba. Ev taşımak bazen bir kabus haline gelebiliyor. Çünkü eski evinizde yıllardır kullandığınız birçok eşya var. Üstelik tüm eşyalar paketlenecek büyüklükte değil.

Örnek vermek gerekirse güzel paketlenmemiş bir televizyon, taşıma sırasında en ufak bir aksaklıkta tamamen bozulabilir. Bu da sizin açınızdan büyük bir maddi masraf anlamına gelir. Tüm bu riskleri almanıza inanın hiç gerek yok.

Çünkü firmamız sizin için tüm bu işlemleri garantili olarak yapıyor. Taşıma sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü tüm araçlarımız nakliyat işlemi için uygun hale getirilmiştir. Tüm bu araçlarımızı sizden hiçbir ücret almadan sizin kullanımınıza sunuyoruz.
Bizi aradıktan sonra yıllardır bu sektörün içinde olan tecrübeli ekibimiz sizin vermiş olduğunuz adrese geliyor.

Kısa zaman içinde evinizdeki tüm eşyaları uygun paketlere göre paketliyor ve taşımaya hazır hale getiriyor. Kırılacak eşyalarınız ayrı paketleme teknikleri kullanılarak paketleniyor. Böylece kırılacak eşyalarınız da taşıma sırasında zarar görmeyecek hale geliyor.
Taşıma sırasında garanti verdiğimiz gibi, eşyaların araçtan indirilip yeni eve çıkarılması konusunda da güvence veriyoruz.

Nakliyat için özel üretilmiş olan asansörleri kullandığımız için ağırlığı önemli olmaksızın hiç bir eşyanıza zarar gelmiyor. Asansör kullandığımız için eşyalar merdivenden taşınmıyor. Böylece merdivende sürterek tahriş olan eşyalar da tarihe karışıyor.

Peki tüm bu hizmetlerimizi satın almak için ne kadar ödemeniz gerekiyor? Aslında durum hiç de sandığınız gibi değil. Bize satın almak istediğiniz hizmetleri söyledikten sonra ekibimiz sizin için uygun fiyatlı paketler hazırlıyor. Böylece satın almak istemediğiniz tüm hizmetleri eleme şansınız oluyor.

Emin olun ki size sunmuş olduğumuz hizmetten fazlasıyla memnun kalacaksınız. Firmamız küçük bir nakliyat şirketi olarak işe başlasa da şu an oldukça saygın bir konumda yer alıyor. Bu yerlere gelmemizin altında yatan en önemli sebep ise, memnun ettiğimiz müşterilerimizdir.

Şimdiye kadar çalışmış olduğumuz herkesten olumlu geri dönüş almayı başardık. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bizi aramak. Tüm sorularınıza cevap vermek için destek ekibimiz sizi bekliyor olacaktır.
.

1 Adet Yorum Var, Bursa Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bursa Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat   11-11-2019

Buradan Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Beni büyük bir dertten kurtardılar. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Aldığım hizmetten de fazlasıyla memnun kaldım. Yakın çevreme tavsiye edebileceğim bir nakliye firması.