NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bursa Yılmaz Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 (542) 456 38 42

0 (542) 456 38 42

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Bursa Yılmaz EVDEN EVE taşımacılık 1967 yılında kurularak faaliyete başlamıştır. Yıllarca karayolu kuru yük taşımacılığı yaparak hizmetini devam ettirmiş olup bizlere bırakarak sürdürmeye devam ettirmekteyiz.

Zamanın nakil modellerinden biri olan evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerini de görevlerimiz içinde bilip deneyimli ve işinde başarı elde etmiş personeli ve ekipmanları ile başarıyı yakalamış bulunmaktayız.

Ev eşyası nakil işini aldığımızda bunu bir vazife bilip, her birimizin anladığı bölümlere ayrılıp de montaj, montaj, ambalaj, paketleme, taşıma, istif, nakliyat ve sigorta hizmetleri birbirini takip eden sorumlukları yerine getirip özenle ve titizlikle vazifemizi yapmaktayız.

İşte başarıyı getiren formülün evvela yaptığımız işi sevip disiplin ve her gün daha iyisini yapmalıyım mantığıyla çalışmaktayız. Taşınacak olan evin kendi evimiz bulunduğu ve kendi malımız bilip o kadarda İtina göstermekteyiz. Bizlerin başarısı sizlere iyi hizmet verip memnun kalmanızın sonucudur.

Biz yıllardır anladığımız işi yapıyor ve her gün daha iyi hizmetler verebilmek için sizlerden vazife bekliyoruz.

Bünyemizde bulunan 8 kapalı vasıta ve 20 çalışanımız ile yine dış 4-6-8-10-12 lastik kamyon ve kamyonetlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Şehir içi ve  iller arası eşya taşımacılığı yanı dizi yurdun her kısmına parça ve komple eşya kuru yük taşımacılığı yapmaktayız.

Araçlarımızla nakli yapılacak eşya ve yükün türüne göre (eşya, mobilya, makina, ağaç ve yan ürünleri, tekstil, fındık ve mamulleri, besin malzemesi, asansör ve demir ürünleri ile bilumum emtialar)kamyonlarımı tahsis edip zamanında ve korkmadan adres teslimi hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızla taşınan her eşya ve yükleriniz ANADOLU sigorta vasıtası ile sigortalıdır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları