NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Doğukan Uluslararası Nakliyat
Şehir Mardin
Yetkili
Telefon

0 (532) 678 67 16

0 (532) 678 67 16

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Doğukan Uluslararası Nakliyat
Mardin’de faaliyet göstermesine rağmen uluslar arası alanda hizmet veren Doğukan Uluslararası Nakliyat firması kurulduğu günden beri en iyi şekilde hizmet çalışmalarına devam etmektedir. 

Özellikle yurdun her bölgesine taşımacılık hizmeti sunan aynı zamanda uluslar arası olarak da çalışan ve artan müşteri potansiyeli ile aranan firmaların başında gelen Doğukan Uluslararası Nakliyat firması ile sizlerde çalışma istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek olacaktır. özellikle son yıllarda giderek artan nakliye firmalarının zaman içerisinde müşterileri zor durumda bırakmasından dolayı sizlerin tercihlerinizi yaparken işinizin uzmanı ve tecrübeli firmalara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Mardin Kızıltepe ilçesinde bulunan ve buradan Dünya’ya açılma başarısı gösteren firmamızın özellikle üye olduğu Uluslar arası dernekler firmamızın güvenilirliği açısında son derece önemlidir. 

Özellikle UND üyeliği , Roder Üyeliği gibi Uluslar arası üyelikleri bulunan firmamızın Sanayi Sicil Belgesinin de olması kurumsal kimliğinin olduğunu gözler önüne sermektedir.  C2 taşımacılık belgesi de bulunan Doğukan Uluslararası Nakliyat firmamızın kurumsal yapısını göz önüne alarak sizlerde taşımacılık sektöründe bizleri tercih edebilirsiniz.

Araç filomuzun son derece geniş olması aslında müşteri potansiyelimizin ne kadar fazla olduğunun en büyük göstergesi olduğundan dolayı sizlerin bu konuda yapması gereke bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Firmamızın elinde bulunan 35 adet çelici , 15 adet kamyon ve 4 adet Lowbed firmamızın güvenilirliği açısında son derece önemlidir.

Özellikle ihracat işi ile uğraşan müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlardan sizlerde haberdar olmak için firma bilgileri kısmında bulunan iletişim numaralarından bizler ile iletişime geçerek detayları öğrenme şansını yakalamış olacaksınız. 

Mardin’in Dünya’ya açılan kapısı Doğukan Uluslararası Nakliyat sizlere hizmet etmekten gurur duyar.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları