NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Düzce Metin Evden Eve Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili
Telefon

0 (532) 678 67 16

0 (532) 678 67 16

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


METİN Evden Eve Taşımacılık olarak Düzce Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık sektörlerinde kaliteli ve ekonomik hizmet vermek amacıyla Düzce Evden Eve Nakliyat faaliyetine başlamış bulunuyoruz.

DÜZCE evden eve nakliyat hizmetini Metin Evden Eve Taşımacılık firması olarak uzman kadromuzla Evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz. nakliyat firmaları arasında profesyonelce hizmet veren firmalar arasında size en uygun nakliyat fiyatlarını ve en kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz.

Anadolu ve Trakya bölgelerine güvenli bir şekilde nakletmekteyiz.DÜZCE Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetlerini sadece şehirlerarası olarak hizmet vermekteyiz. Taşıma gününüzün kesin olması dahilinde firmamızla 7-10 gün öncesinde iletişime geçmeniz halinde sizlere taşımalarınızda yardım olunacaktır. Siz değerli müşterilerimizde Sönmez kalitesi ile tanışmış ve taşınmış olacaksınız.

Şehirlerarası olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizlerden aldığımız gibi aynen tarafınıza söz verdiğimiz gün ve saatte tarafınıza teslim etmekteyiz.
.

1 Adet Yorum Var, Düzce Metin Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Düzce Metin Evden Eve Nakliyat   11-11-2019

İşim gereği Düzce'den başka bir şehre taşınmam gerekiyordu. Metin Evden Eve Nakliyat firması ile anlaştık. Uyguladıkları sigortalı taşıma hizmeti ile kafam rahat bir süreç geçirdim. Şehirler arası olmasına rağmen eşyalarımda da bir sıkıntı çıkmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.