Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/diller/public_html/wp-content/themes/nakliyat/header.php on line 1
Foça Beyaz Nakliyat | Evden Eve Nakliyat Yorumları
NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Foça Beyaz Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kirada oturan insanların en çok ihtiyaç duyduğu evden eve nakliyat hizmetinde tabi ki kusursuz bir hizmet alınmak istenir. Çünkü birden fazla sökülüp kurulan eşyalar belli bir ölçüde zaten deforme olmaktadır. 

Buna bir de taşımacılık ta oluşan hasarlar eklendiğinde eşyalar 2. taşınmada neredeyse kullanılmaz hale gelmektedir. Dolayısıyla kişiler için büyük bir sıkıntı teşkil eden taşınma durumunda bugün Foça Beyaz Nakliyat olarak eşyalarınızın bizim güvencemizde taşındığını ve sigorta kapsamında nakliyesinin gerçekleştiğini belirtmek isteriz. 

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yer alan firmamızda alanının en deneyimli personelleri görev almakta olup, eşyalarınız özenle sökülür, paketlenir ve özel dizayn edilmiş olan araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkarılır. 

Ayrıca yeni adresinizde aynı özenle eşyalarınız araçtan indirilir ve kurulumu gerçekleştiren personellerimiz sorunsuz şekilde anahtarınızı teslim eder ve yanınızdan ayrılır. Bu sayede sizlere sadece yeni yaşam alanınızda yerleşen mobilyalarınızın keyfini çıkartmak kalır.

Sizlerin ve bizlerin de bildiği gibi piyasa üzerinde haddinden fazla nakliye firması bulunmaktadır. Ancak kalitel bir hizmet istiyorsanız buda sizlerin seçtiği firma ile olumlu ya da olumsuz sonuç doğuracaktır. Bizler Foça Nakliyat ekibi olarak evden eve taşımacılık la birlikte ofis, fabrika, fuar taşımacılığı gibi her çeşit nakliyat işlemlerinizde garantili hizmetimizle yanınızda yer almaktayız. 

Bizlerden yana hizmet talep ettiğinizde öncelikle adresinize ekspertiz ekibi göndeririz ve eşyalarınızın yoğunluğuyla orantılı şekilde ihtiyacınız olan araç belirlemesini yaparız. 

Böylece nakliye gününde eşyaların araca sığmaması, iki defa gel git yapılması gibi olumsuz durumları önceden engellemiş oluruz. Belirlenen nakliye gününde uzman personeller adresinize gelir ve sorunsuz şekilde yüklemeyi yaparak yeni adresinize aynı özveriyle gider ve hizmetini yine sorunsuz şekilde gerçekleştirerek sonlandırır. 

Eşyalarınızın harap olmasını ve ödediğiniz hizmet bedelinin boşa gitmesini istemiyorsanız, Beyaz Nakliyat ile iletişim kurabilir ve modern taşımacılığın keyfine varabilirsiniz. Asansör sisteminden eşyaya özel paketleme seçenekleriyle üstün kalitede hizmeti tarafınıza sunan firmamız, üstelik bu hizmete karşılık uçuk rakamlar yerine oldukça makul bir hizmet bedeli ile işlemlerinizi çözüme ulaştırmaktadır. 

Hızlı, sorunsuz ve güvenilir taşımacılığın tek adresi olarak bizlerin sizler için her daim hazırda beklediğimizi unutmamalısınız. 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları