Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/diller/public_html/wp-content/themes/nakliyat/header.php on line 1
Güngör Taşıma | Evden Eve Nakliyat Yorumları
NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Güngör Taşıma
Şehir Kars
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Günlük yaşamda insanlar daha modern bir yapıda yaşamak veya zorunlu durumlardan ötürü ev değişikliği yapmak için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirler.

Bir bölgeden başka bir bölgeye taşınma gereksinimi sadece kiracılar için geçerli bir durum değildir. Bugün ev sahibi olan kişilerin de farklı nedenlerden ötürü evini satıp başka bir yerden ev alma veya kiraya çıkma gibi durumları oluşabilir.

Dolayısıyla hayatında bir defa bile olsa herkesin Evden Eve Nakliyat işlemine ihtiyaç duyacağı kesindir. İşte oluşan bu nakliyat ihtiyacını da doğru bir firmayla gidermek oldukça mühimdir. Bildiğiniz gibi nakliyat sektöründe fazlaca amatör firma vardır. Hatta kamyon temininde bulunan birçok kişi kendini nakliyat firması olarak bile tanıttığı görülmektedir.
 

Bundan ötürü kurumsal kimliğe sahip nakliyat firmaları ile çalışmak, hizmet noktasının menfaati ile sonuçlanacaktır. Bizler Kars Güngör Nakliyat firması olarak, sizlere sağlamış olduğumuz hizmetimizde önceliğimiz her daim memnuniyetinizi kazanmak ve tabi ki menfaatlerinizi gözetmektir.

Bu nedenle bizlere ulaştığınızda tüm detaylarda anlaşmaya vardığımız vakit eşyalarınızı sözleşme kapsamında sigortalayarak taşıyoruz ve olası tüm aksaklıkları baştan hesaplayarak nakliyat gününde hiçbir soruna yer vermeksizin eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Teknik açıdan tam donanımlı olan firmamızda asansör sistemi de bulunduğundan, kaçıncı katta oturduğunuzun bir önemi olmadan yüksek katlardan da kolayca eşyalarınızı zemine indirebiliyoruz.
 

Asansör sisteminin kullanılmasında bazı kişilerin eşyalarım düşer mi? Gibi bir korkusu olduğunu edindiğimiz duyumlar dahilinde biliyoruz. Asansöre yüklenen her eşya yüksek güvenlik tedbirleri alınarak, herhangi bir sorun yaşanmayacak şekilde zemine indirilir. Dolayısıyla bu sistemin kullanılmaya başlandığı gün itibariyle henüz eşyaların düştüğü veya farklı şekillerde hasara uğradığı görülmemiştir. Bu yüzden Kars Evden Eve Nakliyat firmamızın uzman personellerine güvenerek, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Titizlikle eski adresinizden eşyalarınız alınıp, yeni adresinize teslim edileceğinden emin olabilir, hatta dilerseniz eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi, montajı ve yerleştirmesini dahi tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda profesyonel bir destek sağlayacağımızdan hiç endişe etmeden bizlerle iletişim kurabilir, kaliteli ve güvenli hizmetin ayrıcalıklarından yararlanarak yeni yaşam alanınıza huzurla geçiş yapabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları