NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kahramanmaraş Esat Evden Eve Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili
Telefon

0 (542) 456 38 42

0 (542) 456 38 42

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Kahramanmaraş  Esat Nakliyat 1995 yılında  Kahramanmaraş  Esat tarafından kurulmuştur. Faaliyet alanı Evden eve taşımacılık olan firmamız geçen süre içerisinde Lojistik olarak Tekstil taşımacılığı başta gelmek üzere makine vb. gibi eşyalarında taşınmasını sağlamıştır.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti için her geçen gün ekip ve ekipmanlarımızı profesyonelleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık ta iyi bir yol almış olan firmamızın 5 büyük 4 küçük Kamyon olmak üzere 9 kamyonu bulunmaktadır.

Açık Kasalı, Kapalı Kasalı araçlarımız ve Asansörlerimizle birlikte sizler için en iyi hizmeti vermekteyiz. Askılı araçlarımızda sonsuz delikli kasalarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızı kırılıp dökülmeyecek şekilde kolilere sarmaktayız. Daha büyük olan eşyalarınız için bulundurduğumuz sargılarımızla çizilmeden herhangi bir hasara maruz bırakmadan ve sorunsuz bir şekilde taşınmanıza yardımcı olmaktayız.

Bizim için; Aldatılan Her Müşteri Kaybedilen Bir servet Demektir.
 
Paketleme işlemleri :
Eşyelarınız titizlikle paketlenir.
Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları