NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Lion Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili
Telefon

0 (545) 438 95 65

0 (545) 438 95 65

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Lion Nakliyat
Diyarbakır sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve müşteri potansiyeli her geçen gün artan firmaların başında gelen Lion Nakliyat hakkında sizlere merak ettiğiniz detayları açıklayacağız. 

Son günlerde korsan nakliye firmalarında yaşanan artışlardan sonra Diyarbakır Nakliye firmaları arasında ilk sırada gelen Lion Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti ilk sırada tutan ender firmaların arasında bulunuyoruz. 

Özellikle işini titiz bir şekilde ve profesyonel bir şekilde yapan firmamızın müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek taşınmak istediğiniz gün hakkında randevu almak olacaktır. 

Özellikle son yıllarda çıkan yeni teknoloji paketleme işlemlerini kullanan Lion Nakliyat firması bu konuda müşterilerini memnun etmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Sizlere sunduğumuz en önemli hizmetlerin başında gelen ise taşınma sırasında meydana gelecek olan aksaklıkları ortadan kaldırmak adına paketleme işlemi sırasında kullandığımı kaliteli paketleme ürünleri oluyor.
 
Müşterilerin son derece önem verdiği konuların başında gelen bu paketleme işlemini yaparken kullandığımız malzemelerin ne kadar kaliteli olduğunu sizlerde taşıma işlemi sırasında göreceksiniz. 

Yurt dışından ithal olarak getirdiğimiz bu malzemeler ile beraber sizler için maddi ve manevi önemi bulunan eşyalarınıza zarar gelmeden taşıma işlemini yapıyoruz. 

Bu işlem sırasında firmamız özellikle diğer firmaların aksine paketleme konusunda battaniye yerine baloncuklu paketleme sistemini kullanmaktadır. 

Bu yüzden Lion Nakliyat firması ile çalışma şansı yakalayan müşterilerimizin daha önce bizler ile çalışan müşterilerimizin yorumlarına bakmaları yeterli olacaktır. bugüne kadar yaptığımız taşıma işlemleri sırasında her müşterimizin mutlu ayrılması siz değerli yeni müşterilerimiz için bir referans olacaktır.  

Firmamızın müşterilerine sunduğu sigortalı taşımacılık sitemi ile hizmet verdiğini ve taşınmadan önce sigorta poliçenizi mutlaka firmanızdan talep ediniz. 

.

1 Adet Yorum Var, Lion Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Lion Nakliyat   17-10-2019

Hizmet standartlarının üstünde bir performans sergileyerek sizlerin memnuniyetini sağlayabiliyorlar. Gayet memnun kaldığım bir hizmet ile eşyalarımı şehirler arası nakliyat alanında taşıdım. Vermiş oldukları hizmet sayesinde büyük bir stresten kurtuldum. Bir firma arayışı içinde olanlara tavsiyemdir. Teşekkür ederim.