NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Manisa Çağlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Manisa
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Dünya standartlarında bir nakliyat mı istiyorsunuz ? evden eve nakliyat sektörü o kadar gelişti ki ve bir o kadarda korsan nakliyat çı türedi hiç firma dahi olmayan kişiler internette bir şekilde müşterilerle irtibat kurarak sektörü baltalamaya devam etmektedir bu nedenle rakamlarda büyük farklar ve hizmet kalitesinde büyük bir kalitesizlik meydana gelmektedir evden eve nakliyat işiniz için firma araştırırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir yoksa büyük sıkıntılar çekebilirsiniz.

Firmamız Çağlar nakliyat Manisa merkezde kurulmuş olup Ulaştırma bakanlığından verilen K-3  belgeli profesyonel bir evden eve nakliyat firmasıdır deneyimli elemanlardan oluşan kadromuz kapalı modelli çelik kasalı araçlarımızla nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle son yıllarda müşteriler tarafından sıka sorulan nakliyat asansörleri firmamızda da mevcuttur yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimizin tercihi olan nakliyat asansörlerimizi tüm işlerimizde kullanmaktayız.  

Dışarıdan gelen bazı müşterilerimiz ev bulmakta zorlanmakta yada lojman beklemektedir bu tür durumlarda eşyası gelen müşterilerimiz büyük kapalı depolarımızı kiralayabilmektedirler depolarımızın kiralaması minimum 1 ay olmalıdır

Sizde Manisa`da şehir içi yada şehirler arası evden eve nakliyat işinde yılların verdiği tecrübelerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin siz ve eşyanız bizim için değerlidir.

.

1 Adet Yorum Var, Manisa Çağlar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Manisa Çağlar Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Bende bu firmayı ilk baş araştırarak iletişime geçtim. İşinde usta olmuş insanlarla karşılaştım. Düzenli bir şekilde eşyalarımı alarak zarar gelmeden elime ulaştılar. Sizlerde güvenli adres aramakta zorluk çekiyorsanız bu firmaya başvurabilirsiniz.