Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/diller/public_html/wp-content/themes/nakliyat/header.php on line 1
Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat | Evden Eve Nakliyat Yorumları
NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili
Telefon

0 (532) 678 67 16

0 (532) 678 67 16

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


1995 Yılında Ordu da evden eve nakliyat hizmetine başlamıştır ilk başlarda 2 araçla hizmete giren şirketimiz daha sonra talebin artması nedeniyle  araç sayısını artırdı. Şuan güncel araç sayımız 12 adet büyük 2 adet şehir içinde kullanılan küçük 1 adet nakliyat asansörümüz bulunmakta.

Paketlemede dünya standartlarında malzemeleri kullanarak eşyalarınızın hasar görmemesi sağlamaktayız tecrübeli elemanların yaptığı bu paketlemen sonra eşyalarınız kapalı çelik kasalı araçlarımıza güzelce yerleştirilmektedir.

Ordu evden eve nakliyat `ta kullandığımız nakliyat asansörlerimiz ile yüksek binalarda oturan müşterilerimizin eşyalarını yükleme ve boşaltmada büyük eziyet çeken elemanlarımız artık bu tür sistemlerle hem eşya zarar görmeden hem de işin süresini kısaltarak kolayca taşımaktayız artık Ordu ilimizde şehir içi olsun yada şehirler arası tüm müşterilerimiz nakliyat asansörü istemekte.

Ordu Dereli evden eve nakliyat yaptığı tüm hizmetlerinde Anadolu sigorta ile çalışmaktadır sigortalı giden eşyanız herhangi bir zarar dayada kazada sigorta şirketi tarafından yapılan eksper çalışması sonrasında şirket tarafından zarar müşteriye tanzim edilir.

.

2 Adet Yorum Var, Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Ordu Nakliyat Firması taşınacak olan eşyalarımı dikkatli bir şekilde araçlarına yerleşirken benle de özenle ilgilendiler. Bu firmaya teşekkürlerimi iletiyorum. Nakliyat korsanlarına rağmen işini dikkatli bir şekilde yapan tek firma. Sizlerde ulaşabilirsiniz ben sizlere de öneriyorum.


Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Ordu Dereli Evden Eve Nakliyat Firmasından hizmet alarak mutlu bir şekilde ayrılmama sebep oldular. Yıllar içinde üstün başarılara imza atmış olan bu firma teşekkür etmeyi hak ediyor. Ben bu firmayı arkadaşım sayesinde iletişime geçtim. İyi ki de geçmişim. Üst düzeyde hizmet alarak yeni evime taşınmış oldum.