NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Özcihangiroğlu Nakliyat
Şehir Muğla
Yetkili
Telefon

0 (252) 357 81 05

0 (252) 357 81 05

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektörüne bakıldığında amatör ve profesyonel olmak üzere sayısız firmanın piyasada olduğu görülmektedir. Bugün her ne kadar modern taşımacılık sistemi sektöre kazandırılmış olsa da amatör firmaların sektör içinde halen var oluşu, insanların nakliyat hizmetine tereddütle yaklaşmasına neden olmaktadır. Ancak burada sizlerin firma tercihinde seçici davranmanız zaman içinde amatör firmaların tutunamayarak sektörden temizlenmesini sağlayacaktır.

Biliyoruz ki, eşyalarınız sizler için değerli ve hiçbir şekilde hasar görmesini istemezsiniz. Bizler de Muğla Özcihangiroğlu Nakliyat olarak eşyalarınıza en az sizler kadar değer verip, hizmet öncesinde olası hasarlara karşı sigortalayarak taşımacılığını üstlenmekteyiz. Bu sayede verdiğimiz güven doğrultusunda memnuniyetinizi en başta kazanarak, hizmet sonrasında da sorunsuz işçiliğimizle gülen yüzlerinizi görüp yanınızdan ayrılmaktayız.

Sahip olduğumuz asansör sistemi ile mevcut oturduğunuz daire ve taşınmak istediğiniz dairenin kaçıncı kat ile hangi cephe olduğunun bir önemi yoktur. Çünkü tüm asansör sistemiyle beraber gerekli tüm teçhizata sahip olan firmamız, nakliyat tarihinden evvel tespit için sizleri ziyaret adresinizde ziyaret edecek ve oda sayınız, cepheniz, kat yüksekliğiniz ve eşya yoğunluğunuz gibi tüm bilgileriniz analiz edilerek ihtiyacınız olan nakliyat en iyi şekilde gerçekleştirilecektir.

Muğla bölgesinde Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız aynı zamanda Türkiye geneline de sağladığı hizmet ile şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin her ihtiyacınızda yanınızda olacaktır. Eskiden yaşadığınız talihsiz nakliyat deneyiminiz veya aldığınız duyumları hiç kafanıza takmadan bizlerle iletişime geçerek ayrıcalıklı bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 

Eşyalarınızı kendiniz istediğiniz gibi paketleyebilir, bizlerden koli bandı, battaniye, streç ve maket bıçağı gibi paketleme ekipmanları talep edebilir ya da hiç bunlarla uğraşmaksızın direk tarafımızdan paketleme hizmeti isteyerek özel eşyalarınız dışında en ufak eşyanıza varana dek özenle paketleyerek nakliyesinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bizler ev taşımacılığının yanı sıra iş yeri, ofis, okul ve hastane gibi her alanın nakliyat ını sıkıntısız gerçekleştirebilecek potansiyele sahip olduğumuz için, her ihtiyacınızda sizleri yanıtsız bırakmayacağımızı bilmelisiniz. 7/24 Nakliyat hizmeti veren kuruluşumuzun, bünyemizdeki uzman kadro ile tertemiz bir işçilikle sizlere hizmet vereceğini unutmamalısınız. 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları