NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sakarya Koç Evden Eve Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili
Telefon

0 (532) 678 67 16

0 (532) 678 67 16

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Sakarya Koç Nakliyat Evden eve nakliyat taşıma müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliyecilik ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak.

Nakliye, Taşımacılık, sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Sakarya Koç  1980 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Koç nakliyat sektöründe geride bıraktığımız 32 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sakarya Koç hakkında araçlarımız ev ve büro eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Araç kasaları kapalı çelik kasadır. Büyük Kamyonlarımızın hacmi 45 metreküptür. Bu da 3 oda 1 salon eşyanın rahat bir şekilde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri özel ahşap ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler
.

2 Adet Yorum Var, Sakarya Koç Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sakarya Koç Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Sakarya nakliyat Firmaları arasında güvenebileceğim doğru adres oldu, işini iyi yapan sayılı firmalardan birisi benimle ilgilenerek hem işini yatılar hem eşyalarım küçük bir sorunla karşılaşmadılar. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Çevremdeki bütün arkadaşlarıma önerdim. Onlarda bu sektörden mutlu ayrıldılar.


Sakarya Koç Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Sakarya'da oturup farklı bir şehre çıkmam gerekiyordu. Bende Sakarya Koç Evden Eve Nakliyat Firmasını bularak yeni evime ulaşmış oldum. Bu uzun süreçte beni mutlu eden firmaya teşekkürlerimi sunuyorum. Çevremdeki bütün tanığım insanlara da bu firmayı önermeye devam ediyorum.