NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Uşak Savaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Kurulusumuz genis araç filosu ve müsterilerine gösterdigi hassasiyet ile geçmisten bugüne kadar süren evden eve nakliyat hizmetini sürdürebilmektedir.Evden eve nakliyat , Ofis Nakliyati , Kurumsal Nakliyat hizmetlerini bir bütün halinde sizlere sunmaktadir.

Nakliyat veya Tasima hizmetini size sunarken bize teslim edilen malzemenin her türlü afete, yangina,sele gibi olagan disi durumlar karsisinda sigortalayarak , sizi kötü süprüzlere karsi daha emniyetli hale getirmekteyiz. Böylece maddi zararlarinizin bir kisminin önüne geçilmesi saglanmaktadir.
Uygun Fiyatli Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Evden eve nakliyat

SAVAŞ Evden eve nakliyat tasimacilik islemlerinde kendisine hedef olarak kosulsuz müsteri memnuniyetini benimsemistir.

Nakliyat Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletisim formumuzla bize ulasmasiyla SAVAŞ nakliyat eksperi evinizi sizin istediginiz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve esyalarinizin hassasiyetine göre tasiyabilecek büyüklükte araç,esyalarinizin hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcamasi,esyalarinizin hassasiyetine kaç elemanin gelecegi çagdas asansörlü sistemin nasil kurulacagi,nereye kurulacagi ve esyanizin sigorta degeri gibi çalismalari tespit edici planlama yapilir.Esyanin gidecegi yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları