NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Rize Arda Evden Eve Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili
Telefon

0 (545) 438 95 65

0 (545) 438 95 65

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Rize Arda evden eve nakliyat Rize başta olmak üzere tüm Türkiye`ye şehirler arası evden eve nakliyat yapmaktadır güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle müşteri menmuniyetini her zaman korumak için özverili çalışmaktayız.

Frimamız anlaştığı tüm işlerine kendi logolu araçlarını göndermektedir bağzı firmalar kendi yapacakları işleri yetiştiremedimmi komisyonla başka şirketlere devretmekte bu tür durumlardan müşteriler kesinlikle menmun kalmamaktadırlar bu nedenle sadece boş olan araçlarımız için müşterilerle anlaşırız diyer durumlarda herhangi bir sözleşme yapılmaz.

20 yılı aşkın bir süredir Rize evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız kendi alanında uzmanlaşmış sadece ev eşyası değil Ofis,Banka,Kurum,Kuruluş ve Fuar taşımacılık hizmetlerindede kendini kanıtlamıştır.

K-3 Belgeli firmamız Ulaştırma Bakanlığı onaylıdır sadece evden eve nakliyat hizmeti veren şirketlere verilen bu belge ile ev eşyası taşımacılığını yaptırabilirsiniz diyer belgelerle yapılan taşımacılık lar herhangibir kontrol noktasında hem müşteriye hem araç sahibine cezai işlem uygulatır bu durumlara düşmek istemiyorsanız

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları