NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Rize Çayeli Evden Eve Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili
Telefon

0 (532) 703 11 28

0 (532) 703 11 28

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Rize çayeli evden eve nakliyat firmamız evden eve nakliyat sektöründe yıllardan buyana hizmet vermektedir deneyimlerimizi işimize ve personellerimize de yansıtmaktayız. Yüksek müşteri portföyüne sahip firmamız müşteri menmuniyetini ilke edinmiş ve o konuda hizmetlerine devam etmektedir.

Rize çayeli evden eve nakliyat araç sayısı 10 adet kapalı kasa modelli Mercedes Axor ve 2 adet nakliyat asansöründen oluşmaktadır. Bu araçlarımız ile Rize`de şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz araçlarımızda bulunan eleman kadromuzla eşyalarınızı özenle paketlemekteyiz.

Rize evden eve nakliyat fiyatlarımız eşya yogunluğu ve katın yüksekliğine göre değişmekte şehir içi ortalama evden eve nakliyat fiyatımız 800 TL seviyelerinde şehirler arası nakliyat fiyatımız ise yine eşya yoğunluğu ve katın durumu ve ona bağlantılı gidecegi kilometrede hesaplanarak fiyatlandırma yaparız.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Evden eve nakliyat
Şehir içi taşımacılık
Şehirler arası taşımacılık
Ofis Taşımacılığı
Banka taşımacılığı
Asansör kiralama
Nakliyat sigortası gibi hizmetlerimiz Rize`de yapmaktayız sizde bizimle çalışmak isterseniz iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları