NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Rize Emel Evden Eve Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili
Telefon

0 (542) 456 38 42

0 (542) 456 38 42

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı


Evden eve nakliyat ve nakliyat fiyatları konusunda ne müşterilerimiz nede nakliyat firmaları menmun kalmamaktadır bunun bir çok nedeni var özellikle düşük rakam veren komisyoncular ve korsan taşımacılık yapan firmalardır müşterilerimiz butür kişilerle internet ortamında bir şekilde ulaşmakta bu tür kişiler müşterilerinde kafasını karıştırmaktadır. Müşterilerimizin çoğu düşük rakam ve kaliteli hizmet istemektedir ancak bu her sektörde olduğu gibi düşük rakam veren firmalar bağzı şeylerden taviz mermek zorunda bu nedenle düşük rakam firmaların eşyanızı güvenli ve hasarsız taşıyacağı garantisini kimse veremez.Sizlere tavsiyemiz çok düşük rakam veren kişilere itibar etmemeniz.

Firmamız hizmet ve fiyat politikası gereği düşük rakamlara iş yapmamaktadır evden eve nakliyat hizmetlerimizi kalite standartlarımız ve maliyetlerimizide hesaplayarak makul fiyatlara yapmaktayız.

Emel nakliyat tüm çalışan personellerini gerekli eğitimlerden geçirdikten sonra çalıştırmaya başlar eğitimsiz eleman kesinlikle sahada çalıştırılmaz eğitim alan personel ev eşyası paketleme mobilya söküm ve kurulum işlerinde profesyonel hizmetler sunar.

Yüksek modelli araçlarımız tamamı kapalı evden eve nakliyat işine uygun çelik kasalı araçlardır araçlarımızın kapalı çelik kasalı olmaları eşyaların esnemeden ve sallanmadan şehirler arası taşınmasını sağlar bu nedenle araçlarımızın tamamı çelik kasadır.

Paketleme malzemesi olarak balon naylon ve streç film kulanılmakta müşterinin isteğine görede baskılı koli götürülmektedir.

Sigorta: Rize`de tüm evden eve nakliyat işlerimizde ister şehiriçi olsun ister şehirler arası nakliyat sigortası yapmaktayız.

.

1 Adet Yorum Var, Rize Emel Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Rize Emel Evden Eve Nakliyat   23-10-2019

Eşyalarımı bir firmaya emanet etmek konusunda sorun yaşarken Rize Emel Evden Eve Nakliyat firmasını keşfederek mutlu bir şekilde ayrılmış oldum. İletişim geçtikten hemen sonra evime gelerek programa göre eşyalarım güvenli bir şekilde yolla çıktı. Hiçbir sorunla karşı karşıya gelmeyen eşyalarım elime ulaştı. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.